Keresés
új keresés megadása
megjelenítve: 1.oldal: 1-8-ig
( összes: 1 oldal: 8 db )
Keresési feltétel: Szerző: Koronczai Magdolna
Keresési feltétel: Szerző: Koronczai Magdolna
Rekord sorszám:
782863
Könyv
Mű kulcs:
Rákmegelőző étrendKoronczaiMagdolna
Raktári jelzet:
641.5 R 31
Cím:
Rákmegelőző étrend
:
Koronczai Magdolna
Szerzők:
[összeáll. és szerk. Koronczai Magdolna] ; [a recepteket összeáll. Mehesán Emma]
Közreműködők:
Megjelenés:
[Budapest] : Kossuth, cop. 2008
Terjedelem:
127 p. ill., színes 20 cm
Terjesztés:
ISBN 978-963-09-5742-7 kötött : 995,- Ft
ISBN:
978-963-09-5742-7
Sorozat:
Egészséges életmód). (Metro könyvtár, ISSN 1789-3119 ; 20.
Megjegyzés:
Bibliogr.: p. 122.
Nyelv:
magyar
Tárgyszó:
ETO:
613.24, 615.89, 616-006.6, 641.561(083.12),
Példányok:
Rekordlink:
Rekord sorszám:
664019
Könyv
Mű kulcs:
A család állatorvosaTóthGyörgy, P.
Raktári jelzet:
636 C 36
Cím:
A család állatorvosa : kedvenceink egészségkönyve
:
Tóth György, P.
Szerzők:
[főszerk. P. Tóth György] ; [... szerk. Koronczai Magdolna, Hollósi Nikolett] ; [... szerzői Beregi Attila et al.]
Megjelenés:
[Budapest] : Kossuth, cop. 2004
Terjedelem:
467 p. ill., színes 24 cm
Terjesztés:
ISBN 963-09-4600-9 kötött : 5990,- Ft
ISBN:
963-09-4600-9
Megjegyzés:
Bibliogr.: p. 463-464.
Nyelv:
magyar
Tárgyszó:
ETO:
636, 614.9,
Példányok:
Rekordlink:
Rekord sorszám:
639127
Könyv
Mű kulcs:
HorvátországBéresiCsilla
Raktári jelzet:
914 H 92
Cím:
Horvátország
:
Béresi Csilla
Szerzők:
[... Koronczai Magdolna szerk.] ; [ford. Béresi Csilla]
Megjelenés:
[Budapest] : Kossuth, cop. 2004
Terjedelem:
285 p. ill., színes, részben térk. 23 cm
Terjesztés:
ISBN 963-09-4533-9 fűzött
ISBN:
963-09-4533-9
Sorozat:
Nyitott szemmel, ISSN 1589-259X
Nyelv:
magyar
Tárgyszó:
ETO:
914.971.3(036),
Példányok:
Rekordlink:
Rekord sorszám:
635673
Könyv
Mű kulcs:
SkandináviaBéresiCsilla
Raktári jelzet:
914 S 67
Cím:
Skandinávia : Insight guide Scandinavia
:
Béresi Csilla
Szerzők:
[... szerk. Koronczai Magdolna] ; [ford. Béresi Csilla]
Megjelenés:
[Budapest] : Kossuth, cop. 2004
Terjedelem:
440 p. ill., színes, részben térk. 23 cm
Terjesztés:
ISBN 963-09-4532-0 fűzött : ár nélkül
ISBN:
963-09-4532-0
Sorozat:
Nyitott szemmel, ISSN 1589-259X
Nyelv:
magyar
ETO:
914.8(036),
Példányok:
Rekordlink:
Rekord sorszám:
619954
Könyv
Mű kulcs:
NémetországBéresiCsilla
Raktári jelzet:
914 N 60
Cím:
Németország
:
Béresi Csilla
Szerzők:
[... Koronczai Magdolna szerk.] ; [ford. Béresi Csilla]
Megjelenés:
[Budapest] : Kossuth, cop. 2003
Terjedelem:
404 p. ill., színes 23 cm
Terjesztés:
ISBN 963-09-4458-8 fűzött : ár nélkül
ISBN:
963-09-4458-8
Sorozat:
Nyitott szemmel, ISSN 1589-259X
Nyelv:
magyar
Tárgyszó:
ETO:
914.30(036),
Példányok:
Rekordlink:
Rekord sorszám:
608961
Könyv
Mű kulcs:
Csehország és SzlovákiaKoronczaiMagdolna
Raktári jelzet:
914 C 51
Cím:
Csehország és Szlovákia : Czech & Slovak republics
:
Koronczai Magdolna
Szerzők:
[... Koronczai Magdolna szerk.] ; [ford. Béresi Csilla]
Megjelenés:
[Budapest] : Kossuth, cop. 2003
Terjedelem:
372 p. ill., főként színes 23 cm
Terjesztés:
ISBN 963-09-4405-7 fűzött : ár nélkül
ISBN:
963-09-4405-7
Sorozat:
Nyitott szemmel, ISSN 1589-259X
Nyelv:
magyar
ETO:
914.371(036), 914.376(036),
Példányok:
Rekordlink:
Rekord sorszám:
598760
Könyv
Mű kulcs:
A szexualitás egészségkönyveKoronczaiMagdolna
Raktári jelzet:
613 Sz 74
Cím:
A szexualitás egészségkönyve : testünk titkai nőnemben, hímnemben
:
Koronczai Magdolna
Szerzők:
[szerk. Koronczai Magdolna, Hollósi Nikolett] ; [szerzői ... Bukovinszky Julianna et al.]
Megjelenés:
[Budapest] : Kossuth, cop. 2003
Terjedelem:
440 p. ill. 24 cm
Terjesztés:
ISBN 963-09-4437-5 kötött : ár nélkül
ISBN:
963-09-4437-5
Nyelv:
magyar
ETO:
613.88, 392.6, 176,
Példányok:
Rekordlink:
Rekord sorszám:
315887
Könyv
Mű kulcs:
Orvosi szótár a családbanKoronczaiMagdolna
Raktári jelzet:
610 O 78
Cím:
Orvosi szótár a családban
:
Koronczai Magdolna
Szerzők:
[szerk. Hollósi Nikolett, Koronczai Magdolna] ; [mtárs Mehesán Emma]
Megjelenés:
[Budapest] : Kossuth, cop. 2002
Terjedelem:
399 p. ill. 25 cm
Terjesztés:
ISBN 963-09-4351-4 kötött : ár nélkül
ISBN:
963-09-4351-4
Megjegyzés:
Bibliogr.: p. 399.
Nyelv:
magyar
ETO:
61:030,
Példányok:
Rekordlink:







